stylowy salon w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży w Częstochowie

Rezydencja na sprzedaż w Częstochowie

Luksusowa rezydencja o powierzchni 323,20 metrów kwadratowych w Częstochowie (śląskie) za 700 tysięcy złotych na sprzedaż.
Ekskluzywna rezydencja o bardzo dużym potencjale, który można wykorzystać na przykład na prowadzenie działalności gospodarczej (pensjonat). Dużym atutem luksusowej rezydencji jest również jej malownicza, cicha i spokojna lokalizacja pod lasem.

Ekskluzywna rezydencja składa się z następujących pokoi i pomieszczeń:
– 7 pokoi
– taras
– kuchnia
– garaż
– 2 łazienki
– balkon
– 2 hole
– 2 komunikacje

Luksusowa rezydencja całkowicie podpiwniczona. Niezwykle estetycznie na działce obok ekskluzywnej rezydencji wygląda fontanna, basen oraz praktyczna i funkcjonalna altana. Luksusowa rezydencja objęta słynnym programem „Kupujący nie płaci prowizji”. Zabudowa wolno stojąca. Ekskluzywna rezydencja oddana do użytku w 1984 roku. Działka rozciąga się na ogromnej powierzchni 14 284 metrów kwadratowych. Zakup lub najem ekskluzywnej rezydencji przez agencję WGN to: bezpieczeństwo transakcji, dobra cena, elastyczne podejście. Możesz skorzystać z: opieki prawnej przy transakcji, kupna bez prowizji, wsparcia wykwalifikowanych negocjatorów. (188-447)

Kontakt:
e-mail: m.kopcik@wgn.pl
Tel. +48 883 377 593