wytworny salon w luksusowej rezydencji do sprzedaży w okolicach Częstochowy

Rezydencja na sprzedaż w okolicach Częstochowy

Ekskluzywna rezydencja o powierzchni 264 metrów kwadratowych w okolicach Częstochowy (śląskie) za 510 tysięcy złotych na sprzedaż.
Luksusowa rezydencja poszczycić się może swoją elitarną lokalizacją, doskonałą komunikacją z centrum oraz cichą i spokojną okolicą. Dodatkowym atutem jest na pewno garaż. Ekskluzywna rezydencja ogrzewana miejskim gazem. Luksusowa rezydencja przygotowana od razu do zamieszkania przez przyszłych właścicieli.

Wnętrze ekskluzywnej rezydencji tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
– przedpokój
– komunikacja
– sypialnia
– strych
– salon
– przedpokój
– kuchnia
– 2 pokoje
– 2 łazienki
– pralnia

Luksusowa rezydencja zaprojektowana i zaaranżowana w niezwykle nowoczesnym stylu. Zabudowa wolno stojąca. Ekskluzywna rezydencja oddana do użytku w 2000 roku. Działka liczy 905 metrów kwadratowych powierzchni. Luksusowa rezydencja objęta słynnym programem „0% prowizji od kupującego”. Zapraszam na prezentację luksusowej rezydencji. Kupując luksusową rezydencję za pośrednictwem agencji WGN, nie zapłacisz żadnej prowizji za pośrednictwo.

Nasza agencja zajmie się skompletowaniem wszystkich potrzebnych dokumentów, a także bezpłatnie pomoże w uzyskaniu najlepszego kredytu hipotecznego. Posiadamy w ofercie kilkaset nieruchomości do sprzedaży i wynajmu w Częstochowie. Współpracujemy także z największymi deweloperami na Costa Blanca w Hiszpanii. Zapraszamy. (188-1636)

Kontakt:
e-mail: m.kopcik@wgn.pl
tel. +48 883 377 593