front oraz reprezentacyjne wejście do luksusowej rezydencji na sprzedaż w okolicach Gorzowa Wielkopolskiego

Rezydencja na sprzedaż w okolicach Gorzowa Wielkopolskiego

Ekskluzywna rezydencja o powierzchni 280 metrów kwadratowych w okolicach Gorzowa Wielkopolskiego (lubuskie) za 319 tysięcy złotych na sprzedaż.
Luksusowa rezydencja adresowana do najbardziej wymagających klientów, w szczególności biznesmenów i ludzi przedsiębiorczych, którzy chcieliby mieszkać i pracować pod jednym dachem (działalność komercyjna: agroturystyka). Cena ekskluzywnej rezydencji do negocjacji ze zdecydowanym klientem.

Atrakcyjna lokalizacja to pierwsza z największych atutów tej luksusowej rezydencji. Budynek mieści się w malowniczej, spokojnej okolicy, nieopodal jeziora, wśród lasów i zieleni. Na wyciągnięcie ręki pełna infrastruktura w postaci szkół, gimnazjów, przychodni zdrowia, sklepów, poczty itp. Kolejny atut to na pewno oryginalny piec chlebowy. Wnętrze luksusowej rezydencji wykończone w najwyższym standardzie. Obok znajduje się duży budynek gospodarczy ze stanowiskiem garażowym.

Wnętrze luksusowej rezydencji tworzą:
KONDYGNACJA 0:
– kuchnia
– hol
– 3 pokoje
– spiżarnia
– łazienka
KONDYGNACJA 1:
– pokój
– pomieszczenie

Ekskluzywna rezydencja oddana do użytku w 1930 roku. Działka rozciąga się na powierzchni 2 000 metrów kwadratowych. Ostatnim z atutów luksusowej rezydencji jest możliwość dokupienia ziemi rolnej o powierzchni 3,97 ha w bardzo atrakcyjnej cenie. Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. (130-819)

Kontakt:
e-mail: kaak@wgn.pl
Tel. +48 95 739 02 02
Tel. +48 793 081 164