stylowy salon z kominkiem w luksusowej rezydencji do sprzedaży w okolicach Legnicy

Rezydencja na sprzedaż w okolicach Legnicy

Ekskluzywna rezydencja o powierzchni 229 metrów kwadratowych w okolicach Legnicy (dolnośląskie) za 700 tysięcy złotych na sprzedaż.
Cena luksusowej rezydencji do indywidualnej negocjacji. Ekskluzywna rezydencja ekonomiczna w utrzymaniu. Największe zalety luksusowej rezydencji to zadbany, bezobsługowy ogród z efektownie oświetloną fontanną, niecodziennie spotykany, wysoki standard, a także zainstalowane ogrzewanie podłogowe.

Wnętrze ekskluzywnej rezydencji tworzą:
KONDYGNACJA 0: salon + jadalnia + taras + kuchnia + gabinet + wc + wiatrołap
KONDYGNACJA 1: 3 sypialnie + pomieszczenie gospodarcze/kotłownia + balkon + łazienka + garderoba + pokój na poddaszu.

Ekskluzywna rezydencja w wysokim standardzie. Tylko najlepszej klasy materiały wykończeniowe. Ekskluzywna rezydencja oddana do użytku w 2008 roku. Działka rozciąga się na powierzchni 360 metrów kwadratowych. Luksusowa rezydencja przygotowana do wprowadzenia się nowych właścicieli. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup luksusowej rezydencji. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację ekskluzywnej rezydencji.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację. (094-1021)

Kontakt:
Tel. +48 696 426 227