komfortowy salon z kominkiem w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży w okolicach Wrocławia

Rezydencja na sprzedaż w okolicach Wrocławia

Luksusowa rezydencja o powierzchni 133 metrów kwadratowych w okolicach Wrocławia (dolnośląskie) za 459 tysięcy złotych na sprzedaż.
Ekskluzywna rezydencja zachwyca już od pierwszego wejrzenia, kiedy spojrzy się na otaczającą zadbaną i wypielęgnowaną działkę z licznymi nasadzonymi krzewów oraz wydzielonym miejscem na grill. W bryle luksusowej rezydencji mieści się garaż z technicznym pomieszczeniem.

Luksusowa rezydencja ogrzewana gazem przy pomocy dwufunkcyjnego pieca oraz kominka. Ekskluzywna rezydencja jest niezwykle ekonomiczna w utrzymaniu. Wnętrze luksusowej rezydencji tworzą następujące pomieszczenia:
KONDYGNACJA 0: wiatrołap + łazienka + hall + kuchnia + garderoba + salon
KONDYGNACJA 1: przedpokój + łazienka + 2 pokoje + sypialnia + balkon.
Wszystkie pomieszczenia wykończone w najwyższym standardzie przy użyciu najlepszego gatunku materiałów.

Prestiżowa, elitarna lokalizacja to kolejna z zalet tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Ekskluzywna rezydencja oddana do użytku w 2007 roku. Działka rozciąga się na powierzchni 450 metrów kwadratowych. Luksusowa rezydencja gotowa do natychmiastowego wprowadzenia się nowych właścicieli. Zapewniamy efektywne uczestnictwo w negocjacjach warunków transakcji kupna/sprzedaży ekskluzywnej rezydencji, przygotowanie niezbędnych umów związanych ze sprzedażą bądź wynajęciem, obsługę formalnoprawną transakcji, efektywną oraz bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu. (146-1754)

Kontakt:
Tel. +48 663 774 792