stylowe wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży w okolicy Legnicy

Rezydencja na sprzedaż w okolicy Legnicy

Luksusowa rezydencja o powierzchni 150 metrów kwadratowych w okolicy Legnicy (dolnośląskie) za 750 tysięcy złotych na sprzedaż.
Ekskluzywna rezydencja poszczycić się może naprawdę atrakcyjną lokalizacją, w otoczeniu terenów zielonych i lasu. To również świetne miejsca dla osób, które lubią aktywny wypoczynek, bowiem blisko stąd do wielu ścieżek rowerowych, tras narciarskich, boiska, kortów tenisowych oraz placów zabaw z dziećmi.

W cenie luksusowej rezydencji ujęto już zabudowę kuchni i sprzęt AGD. Dużym atutem jest również przepięknie zagospodarowana i wypielęgnowana działka. Rozkład pokoi i pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji prezentuje się następująco:
KONDYGNACJA 1: salon + łazienka z wc + kuchnia + hol + jadalnia
KONDYGNACJA 2: 2 sypialnie + taras + łazienka z wc.

Luksusowa rezydencja w zabudowie wolno stojącej. Działka rozciąga się na 500 metrach kwadratowych powierzchni. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację. Oferujemy atrakcyjne cenowo kredyty hipoteczne i gotówkowe. (094-663)

Kontakt:
Tel. +48 76 742 71 98
Tel. +48 696 426 227