widok od strony ulicy na reprezentacyjną rezydencję do sprzedaży w okolicy Łodzi

Rezydencja na sprzedaż w okolicy Łodzi

Ekskluzywna rezydencja o powierzchni 270 metrów kwadratowych w okolicy Łodzi (łódzkie) za 999 tysięcy złotych na sprzedaż.
Luksusowa rezydencja zaprojektowana, wybudowana oraz wykończona w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu jedynie najlepszych jakościowo materiałów. Ekskluzywna rezydencja ogrzewana za pomocą centralnego pieca na eko-groszek. Przy luksusowej rezydencji znajduje się jednostanowiskowy garaż.

Luksusowa rezydencja składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
KONDYGNACJA 0: 4 pokoje + wc + łazienka + kuchnia
KONDYGNACJA 1: przestrzeń do własnej aranżacji.

Ekskluzywna rezydencja dedykowana najbardziej wymagającym biznesmenom oraz ludziom przedsiębiorczym, którzy chcą mieszkać i pracować pod jednym dachem. Luksusowa rezydencja wchodzi bowiem w skład kompleksu trzech budynków raz z budynkiem użytkowym (sklep z garażem) a także budyniem baru. Ekskluzywna rezydencja oddana do użytku w latach 80-tych ubiegłego wieku. Zabudowa wolno stojąca. Działka liczy 3 600 metrów kwadratowych powierzchni. W razie potrzeby przygotujemy dla Państwa dogodną ofertę kredytową kilku banków oraz pomożemy w przeprowadzeniu całej transakcji aż do momentu sprzedaży ekskluzywnej rezydencji.

Staramy się, aby informacja dotycząca ekskluzywnej rezydencji była możliwie dokładna, kompletna i aktualna. Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzony został na podstawie oględzin luksusowej rezydencji oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji. Informacja ta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa i winna być interpretowana jedynie jako informacja o której mowa w art. 71 KC. (111-796)
Kontakt:
Tel. +48 43 827 50 50
Tel. +48 502 66 60 60