reprezentacyjne wejście do ekskluzywnej rezydencji w okolicy Torunia na sprzedaż

Rezydencja na sprzedaż w okolicy Torunia

Luksusowa rezydencja o powierzchni 540 metrów kwadratowych w okolicy Torunia (kujawsko-pomorskie) za 1,2 mln złotych na sprzedaż.
Ekskluzywna rezydencja dla najbardziej wymagających klientów, szczególnie biznesmenów i osoby przedsiębiorcze, bowiem można tu prowadzić działalność komercyjną (hale produkcyjne i warsztatowe). Ponadto luksusowa rezydencja wyróżnia się przepięknie zadbaną i wypielęgnowaną działką ze stawem, pomostem, ogrodem, skalniakiem oraz wodospadem.

Ze względu na dużą powierzchni i funkcjonalny rozkład pomieszczeń ekskluzywna rezydencja nadaje się do zamieszkania przez wielopokoleniową rodzinę, a nawet trzy różne rodziny. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji prezentuje się następująco:
KONDYGNACJA 0: 7 pokoi + warsztat + 3 kuchnie + garaż + 3 łazienki + pomieszczenia gospodarcze + 3 wc + przedpokoje
KONDYGNACJA 1: powierzchnia do aranżacji.

Luksusowa rezydencja oddana do użytku w 1990 roku. Zabudowa stylizowana na dworską. Działka rozciąga się na powierzchni 10 200 metrów kwadratowych. Na osobną uwagę zasługuje przepiękna, malownicza lokalizacja nieopodal Starówki, ale w cichym i spokojnym punkcie. Zapraszam na prezentację ekskluzywnej rezydencji. Przy zakupie luksusowej rezydencji zapewniamy pełną obsługę i pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego. Indywidualnie negocjujemy najlepsze warunki kredytowe. (100-2564)

Kontakt:
Tel. +48 535 666 189