front ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży w Olsztynie

Rezydencja na sprzedaż w Olsztynie

Ekskluzywna rezydencja o powierzchni 584 metrów kwadratowych w Olsztynie (warmińsko-mazurskie) za 950 tysięcy złotych na sprzedaż.
Luksusowa rezydencja wykończona w bardzo wysokim standardzie. Tylko najlepszej jakości materiały wykończeniowe. Ekskluzywna rezydencja adresowana do biznesmenów i osób przedsiębiorczych, którzy chcą mieszkać i pracować pod jednym dachem. Luksusowa rezydencja do sprzedaży ze znajdującą się na tej samej działce ogromną halą (145 m2) usługową, w której przewidziano: 6 pokoi + antresola + kuchnia + 2 łazienki + jadalnia.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji prezentuje się następująco:
KONDYGNACJA 1: salonu + łazienki + aneksu kuchennego
KONDYGNACJA 2: salon + łazienka + 2 sypialnie.

Luksusowa rezydencja oddana do użytku w 2008 roku. Działka rozciąga się na powierzchni 2 303 metrów kwadratowych. Ekskluzywna rezydencja objęta słynnym programem „Kupujący nie płaci prowizji”. Do listy zalet luksusowej rezydencji warto dopisać atrakcyjną lokalizację pośród lasów i jezior z jednoczesną bliskością infrastruktury jak szkoły, przedszkola, sklepy, apteki, przychodnie zdrowia itp. Polecam i zapraszam do oglądania ekskluzywną rezydencję. Zamierzasz kupić ekskluzywną rezydencję, ale brakuje Ci gotówki? Pomożemy Ci dokonać dobrego wyboru najlepszej oferty finansowania spośród wielu banków. Dostosujemy ofertę kredytu do Twoich potrzeb i oczekiwań oraz będziemy do Twojej dyspozycji na każdym etapie procesu kredytowego. (167-576)

Kontakt:
e-mail: m.brzuzy@wgn.pl
tel. +48 502 600 444