nowoczesny salon w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży w Radomiu

Rezydencja na sprzedaż w Radomiu

Luksusowa rezydencja o powierzchni 202,60 metra kwadratowego w Radomiu (mazowieckie) za 2,19 mln złotych na sprzedaż.
Ekskluzywna rezydencja w bardzo wysokim standardzie wykończona przy wykorzystaniu najlepszych jakościowo materiałów. Wnętrza niezwykle przestronne, wytworne i eleganckie. Tworzą je:
na KONDYGNACJI 0: salon + garaż + taras + łazienka z wc + sala jadalna + 3 sypialnie + kuchnia
na KONDYGNACJI 1: 2 pokoje
Tuż obok luksusowej rezydencji stoi budynek z sauną, wc, prysznicem, garażem oraz tarasem.

Na osobną uwagę zasługuje przepięknie wypielęgnowany, zagospodarowany i pełen zieleni ogród oraz spokojna, bezpieczna i zadbana lokalizacja. Luksusowa rezydencja adresowana do najbardziej wymagających klientów, a w szczególności rodzin z uczącymi się dziećmi, które cenią zaufanych sąsiadów, spędzanie z rodziną wolnego czasu na słonecznej działce oraz wygodny dojazd do centrum.

Ekskluzywna rezydencja objęta słynnym i popularnym wśród klientów programem „Kupujący nie płaci prowizji”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Luksusowa rezydencja oddana do użytku w 2001 roku. Zabudowa wolno stojąca. Działka liczy 1 185 metrów kwadratowych powierzchni. W razie wszelkich pytań (ekskluzywna rezydencja, kredyt na zakup) zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na wizytę w luksusowej rezydencji. Dzięki współpracy z ponad 20 bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont luksusowej rezydencji. (158-620)

Kontakt:
e-mail: wojciech.huryn@wgn.pl
Tel. + 48 695 032 700