salon w stylu klasycznym w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży w Radomiu

Rezydencja na sprzedaż w Radomiu

Luksusowa rezydencja o powierzchni 270 metrów kwadratowych w Radomiu (mazowieckie) za 649 tysięcy złotych na sprzedaż.
Cena ekskluzywnej rezydencji do negocjacji ze zdecydowanym klientem. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji prezentuje się następująco:
KONDYGNACJA 0: przedpokój + kuchnia + klatka schodowa + łazienka + salon + pokój
KONDYGNACJA 1: 3 sypialnie + garderoba + przedpokój + łazienka
KONDYGNACJA 2: salon + kuchnia + łazienka.

Ekskluzywna rezydencja poszczycić się może niebywale atrakcyjną lokalizacją w spokojnej i bezpiecznej okolicy. Wokół dużo terenów zielonych. Dominuje prestiżowa zabudowa jednorodzinna. Ekskluzywna rezydencja adresowana do najbardziej wymagających klientów, a w szczególności ludzi biznesu oraz osób przedsiębiorczych, którzy chcieliby tu prowadzić działalności komercyjną (osobny budynek ok. 100 m2).

Ekskluzywna rezydencja objęta popularnym wśród klientów programem „Kupujący nie płaci prowizji”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Luksusowa rezydencja składa się z czterech kondygnacji. Zabudowa wolno stojąca. Ekskluzywna rezydencja oddana do użytku w 1989 roku. W razie wszelkich pytań (luksusowa rezydencja, kredyt na zakup) zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na wizytę. Dzięki współpracy z ponad 20 bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont ekskluzywnej rezydencji. (158-348)

Kontakt:
e-mail: wojciech.huryn@wgn.pl
Tel. + 48 695 032 700