salon w nowoczesnym designie znajdujący się w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży w Rawiczu

Rezydencja na sprzedaż w Rawiczu

Ekskluzywna rezydencja o powierzchni 164 metrów kwadratowych w Rawiczu (wielkopolskie) za 379 tysięcy złotych na sprzedaż.
Luksusowa rezydencja poszczycić się może niebywale atrakcyjna lokalizacją, dużym potencjałem oraz trwałą i ponadczasową konstrukcją. Do ekskluzywnej rezydencji przynależy garaż pomieszczeniami technicznymi.

Wnętrze luksusowej rezydencji po kapitalnym remoncie. Ekskluzywna rezydencja wyróżnia się wysokim standardem oraz wykończeniami z najlepszej jakości materiałów. Podczas remontu wymienione zostało pokrycie dachu, instalacja centralnego ogrzewanie, zamontowane rynny, wstawione dobrej klasy okna, stolarka drzwiowa itp.

Ekskluzywna rezydencja przygotowana do zamieszkania przez przyszłych właścicieli. Luksusowa rezydencja mieści się na 450-metrowej, zadbanej działce. Zapewniamy skuteczne uczestnictwo w negocjacjach warunków transakcji kupna ekskluzywnej rezydencji, przygotowanie niezbędnych umów związanych z jej sprzedażą, obsługę formalnoprawną transakcji oraz efektywną/bezpłatna pomoc w uzyskaniu kredytu na zakup luksusowej rezydencji. (146-1794)

Kontakt:
Tel. +48 663 774 792