widok od strony tarasu na luksusową rezydencję w Szczecinie na sprzedaż

Rezydencja na sprzedaż w Szczecinie

Ekskluzywna rezydencja o powierzchni 370 metrów kwadratowych w Szczecinie (zachodniopomorskie) za 1,59 mln złotych na sprzedaż.
Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich domowników jest zaawansowany system alarmowy. Luksusowa rezydencja wyposażona została ponadto w wiele nowoczesnych rozwiązań podnoszących komfort jej użytkowania, jak na przykład centralny odkurzacz.

Luksusowa rezydencja poszczycić się może niebywale wysokim standardem oraz najwyższej klasy materiałami wykończeniowymi. Do listy zalet ekskluzywnej rezydencji warto jeszcze dopisać zadbaną działkę porośniętą bujną roślinnością, własne boisko sportowe, kort tenisowy, saunę itp. Atrakcyjna lokalizacja – luksusowa rezydencja znajduje się w malowniczej okolicy, w pobliżu jeziora oraz prestiżowego pola golfowego.

Ekskluzywna rezydencja przygotowana od razu do zamieszkania przez nowych właścicieli. Luksusowa rezydencja oddana do użytku w 2002 roku. Zabudowa wolno stojąca. Działka rozciąga się na powierzchni 15 631 metrów kwadratowych. Przy zakupie ekskluzywnej rezydencji zapewniamy pełną obsługę kredytową na bardzo korzystnych warunkach. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów. (105-9550)

Kontakt:
e-mail: b.salamon@wgn.pl
Tel. +48 575 980 270