slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Warszawa

Rezydencja na sprzedaż Warszawa

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Warszawie (mazowieckie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 2 650 000 zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 520 m2 powierzchni posadowiona na działce 839 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy 11 pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 2005. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 5 096 zł/m2, liczbą 4 kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów oraz agentów WGN. Luksusowa rezydencja na sprzedaż objęta słynnym i popularnym programem „0% prowizji od kupującego – kupujący nie płaci prowizji”, dzięki czemu pośrednik wynagradzany jest tylko przez sprzedającego. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży nadaje się również na prowadzenie w niej działalności komercyjnej. Dużym atutem luksusowej rezydencji na sprzedaż jest jej atrakcyjna lokalizacja w otulinie parku krajobrazowego. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż podlega negocjacji.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się swoim bajecznym ogrodem, jak i nowocześnie zaprojektowanym wnętrzem. Tworzą je:
NAJNIŻSZY KONDYGNACJA: szatnia dla personelu + hol + pomieszczenie gospodarcze + pokój wypoczynku + sień + klatka schodowa + garaż + szatnia;
ŚRODKOWA KONDYGNACJA: taras + kuchnia + pokój dzienny + jadalnia + sala zabaw + łazienka z wc;
WYŻSZA KONDYGNACJA: balkon + pokój dzienny łazienkowy + pokój dzienny + 3 sypialnie;
NAJWYŻSZA KONDYGNACJA: łazienka + gabinet + kuchnia + pralnia + pomieszczenie gospodarcze.

Przy transakcji zakupu luksusowej rezydencji zapewniamy obsługę notarialną, a dzięki współpracy z 23 bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jej remont.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (128-3672)

Kontakt:
e-mail: kwidzyn1@wgn.pl