slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Wrocław

Rezydencja na sprzedaż Wrocław

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży we Wrocławiu (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na trzech kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 330 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 2,95 mln zł (8 939 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 713 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 1993 roku z funkcjonalnym układem siedmiu pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się spośród konkurencyjnych ofert wyjątkowo pięknym ogrodem i okalającą działką, na której posadzono wiele roślin. Rodziny posiadające samochód docenią dwustanowiskowy garaż z dodatkowym przyłączem wody. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
KONDYGNACJA -1: sala gier + siłownia + SPA
KONDYGNACJA 0: łazienka + kuchnia + taras + jadalnia + pokój dzienny
KONDYGNACJA 1: garderoba + łazienka + 3 sypialnie
KONDYGNACJA 2: schowek + 2 pokoje.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży adresowana do bogatych osób, które szukają wygody i udogodnień na światowym poziomie. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się także atrakcyjną lokalizacją w topowej lokalizacji Wrocławia. W okolicy znajdziemy 2 piękne parki oraz niezbędną do codziennego życia infrastrukturę: przedszkola, szkoły, sklepy.

Polecam i zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Gwarantujemy pomoc w doborze i uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont luksusowej rezydencji. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji, , a także pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedz i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN i Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16284)

Kontakt:
e-mail: m.joks@wgn.pl