stylowy pokój dzienny w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Żagań (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Żagań (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Żagania (lubuskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na 1 kondygnacji. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 114 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 950 000 zł (8 333 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 27 000 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym układzie 4 pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia przyszłym właścicielom duże poczucie komfortu i bezpieczeństwa. O komfort dba tu nowoczesne, gazowe ogrzewanie podłogowe. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży:
PARTER: wiatrołap + hall + garderoba/pralnia + kuchnia + salon + 3 sypialnie + łazienka + pomieszczenie gospodarcze + kotłownia.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż o ogromnym potencjale komercyjnym. Obok mieści się hala produkcyjno-magazynowa wraz z zapleczem socjalno-biurowym (dodatkowo płatne). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży adresowana do osób, które chcą mieszkać i pracować pod jednym dachem. Zapraszam do kontaktu i umówienia się na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (186-5659)

Kontakt:
e-mail: b.krupa@wgn.pl