frontowa elewacja luksusowej rezydencji do sprzedaży Żary (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Żary (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Żar (lubuskie) za 3,8 miliona złotych. Powierzchnia 890 metrów kwadratowych, wolno stojąca zabudowa a także przemyślany rozkład pomieszczeń to ważne jej zalety. Do kolejnych atutów ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży bez wątpienia można dodać najwyższy standard, 1889 rok budowy oraz zagospodarowaną i perfekcyjnie utrzymaną działkę o pow. 9 700 mkw. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa praktycznym rozkładem pomieszczeń i pokoi na czterech kondygnacjach. Warto zaznaczyć, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal od razu. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe, gustowna aranżacja wnętrza oraz elitarna lokalizacja. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i oferowana jest na sprzedaż w znakomitej cenie za metr kwadratowy 4 2270 złotych.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży z powodzeniem może być przeznaczona pod działalność komercyjną:
– siedzibę fundacji
– hotel
– gastronomia
– usługi.
Sprzyja temu korzystna lokalizacja. Dodatkowo ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wchodzi w skład elitarnego zespołu willowo-parkowego. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż jest całkowicie odremontowane. W pomieszczeniach zachowana została bogata sztukateria sufitów.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się również znajdującą się w jego parku fontanną i stawem. Na straży bezpieczeństwa wszystkich lokatorów czuwa nowoczesny monitoring. Rodziny posiadające więcej niż jeden samochód zainteresują na pewno aż 3 wolno stojące garaże, a także wiata. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup tej luksusowej rezydencji. Zainteresowanych proszę o kontakt mejlowy: b.wlodarczyk@wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (186-5134)

Kontakt:
e-mail: b.wlodarczyk@wgn.pl