luksusowe wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży w okolicach Szczecina

Rezydencja na wynajem w okolicach Szczecina

Luksusowa rezydencja o powierzchni 160 metrów kwadratowych w okolicach Szczecina (zachodniopomorskie) za 5 tysięcy złotych miesięcznie na wynajem.
Ekskluzywna rezydencja adresowana do najbardziej wymagających klientów – rodzin albo biznesmenów. Sprzyja temu doskonała lokalizacja z szybkim i wygodnym dojazdem do centrum.

Luksusowa rezydencja zapewnia swoim domownikom duże poczucie bezpieczeństwa dzięki rozprowadzonej, zaawansowanej instalacji alarmowej z podpięciem do profesjonalnej agencji ochrony. Kolejną zaletą ekskluzywnej rezydencji są na pewno niskie koszty utrzymania oraz zadbany i zagospodarowany ogród z licznymi nasadzeniami. Ekskluzywna rezydencja ogrzewana gazowo oraz za pomocą kominka. W bryle luksusowej rezydencji znajduje się garaż.

Wnętrze ekskluzywnej rezydencji prezentuje się następująco:
KONDYGNACJA 0: przedpokój + pomieszczenie gospodarcze + kuchnia + spiżarnia + jadalnia + łazienka + salon + taras
KONDYGNACJA 1: 3 sypialnie + 2 garderoby + łazienka.

Luksusowa rezydencja zaprojektowana i urządzona w najwyższym standardzie przy użyciu materiałów najlepszej klasy. Ekskluzywna rezydencja oddana do użytku w 2008 roku. Zabudowa wolno stojąca. Działka rozciąga się na powierzchni 480 metrów kwadratowych. Polecam i zapraszam na prezentację luksusowej rezydencji. (105-7384)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl
Tel. +48 91 307 02 70
Tel. +48 606 641 999