nowoczesne wnętrze ekskluzywnej rezydencji do wynajmu w Szczecinie

Rezydencja na wynajem w Szczecinie

Luksusowa rezydencja o powierzchni 211,3 metrów kwadratowych w Szczecinie (zachodniopomorskie) za 7,5 tysiąca złotych miesięcznie na wynajem.
Ekskluzywna rezydencja dedykowana najbardziej wymagającym klientom, a w szczególności tym, którzy szukają luksusu, prestiżu, komfortu ciszy oraz atrakcyjnej lokalizacji blisko centrum.

Luksusowa rezydencja wyposażona jest w wiele nowoczesnych rozwiązań podnoszących komfort jej użytkowania, jak na przykład ogrzewanie podłogowe, nowoczesny sprzęt AGD, zaawansowany system alarmowy z kontrolą dostępu itp. Rozkład pokoi i pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji prezentuje się następująco:
KONDYGNACJA -1: pralnia + pomieszczenia + kotłownia
KONDYGNACJA 0: salon + wiatrołap + balkon + przedpokój + taras + wc + kuchnia
KONDYGNACJA 1: 2 sypialnie + łazienka + gabinet + taras

Kolejną zaletą luksusowej rezydencji jest jej niezwykle nowoczesna architektonicznie bryła z elewacją w modnych kolorach a także dużą ilością przeszkleń. Luksusowa rezydencja z dużym potencjałem, który można wykorzystać na prowadzenie tu działalności komercyjnej. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji przeszło generalny remont i obecnie wykończone jest najlepszej klasy materiałami w niecodziennie spotykanym, wysokim standardzie. Zapraszam na prezentację ekskluzywnej rezydencji. (105-9054)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl
Tel. +48 91 307 02 70
Tel. +48 606 641 999