imponujący rozmachem pokój dzienny w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Katowice (okolice)

Apartament do sprzedaż Katowice (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Katowic (śląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoim wnętrzem wykończonym przy użyciu materiałów z najwyższej półki. Ekspozycja okien w kierunku północ – południe. Nowi właściciele mogą się tu wprowadzić praktycznie od zaraz bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów. Budynek z 1980 roku o pięciu kondygnacjach. Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje wysoki poziom życia. Pochwalić należy między innymi praktyczny rozkład dwóch pokoi i pomieszczeń na bezpiecznym, czwartym piętrze. Budynek z rynku wtórnego. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zdecydowanie pod wymagającego, bezkompromisowego klienta, który doceni adekwatną do zastanego standardu cenę 249 tys. złotych (4 462 zł/mkw.) a także ogromną powierzchnię 55, 8 mkw.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z wyposażeniem (do negocjacji z właścicielem). Wnętrze oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu tworzą: sypialnia + łazienka + kuchnia + salon + balkon. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca elitarną lokalizacją w centrum, na terenie bezpiecznego i monitorowanego osiedla. Blisko stąd do siłowni, basenu, punktów usługowych, sklepów, dyskontów znanych marek, marketów, centrum handlowego, szkół, przedszkoli, żłobków, boisk sportowych, placów zabaw.

Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy pomieszczenie piwniczne + garaż + miejsce parkingowe. Luksusowy apartament na sprzedaż zaprojektowany w nowoczesnym stylu. Skontaktuj się z nami drogą mejlową (e-mail: r.kampczyk@wgn.pl / k.badan@wgn.pl), aby poznać szczegóły i umówić się na prezentację. Pamiętaj, że współpracując z WGN Sosnowiec & WGN Tarnowskie Góry otrzymujesz wszystko, czego potrzebujesz, a dodatkowo nie podpisujesz żadnych umów.

Kupując ten ekskluzywny apartament z naszą pomocą, nie zapłacisz żadnej prowizji. Oferujemy pomoc w finansowaniu zakupu: kupimy twoją dotychczasową nieruchomość za gotówkę i przyjmiemy ją w rozliczeniu lub pomożemy w uzyskaniu atrakcyjnego kredytu hipotecznego (na zakup i/lub remont). Zapewniamy wsparcie w negocjacji warunków i załatwieniu formalności. Pomożemy w uzyskaniu korzystnej ceny zakupu, a następnie zapewnimy pełną obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-2632)

Kontakt:
e-mail: m.zaczek@wgn.pl