komfortowe i przestronne wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż Bolesławiec

Apartament do sprzedaży Bolesławiec

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Bolesławcu (dolnośląskie). Prestiżowa lokalizacja, najwyższy standard wykończenia oraz najlepszej jakości użyte materiały to najmocniejsze atuty tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Zastany luksus pozwala wprowadzić się tu niemal od razu bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów. Cena – 420 000 złotych. Powierzchnia 73,66 metra kwadratowego, co w przeliczeniu za metr daje 5 702 złotych. Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z 3 pokoi i usytuowany jest na I piętrze w 5-kondygnacyjnym budynku. Rynek wtórny. Budynek wybudowany w 2017 roku.

Elitarna lokalizacja na terenie zamkniętego terenu tylko dla mieszkańców to kolejny, mocny atut tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Nieopodal znajdują się sklepy, klub fitness i targowisko miejskie. Rodziny posiadające samochód na pewno ucieszy zamykany garaż. Wnętrze oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu tworzą:
– salon
– aneks kuchenny
– balkon
– sypialnia
– pokój
– łazienka
– przedpokój.

Dla podwyższenia komfortu w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży wstawiono trzyszybowe okna, a podłogi wyłożono panelami. Luksusowy apartament na sprzedaż ogrzewany z sieci miejskiej. Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy komórka lokatorska. Zapraszam na prezentację luksusowego apartamentu na sprzedaż. W razie wszelkich pytań zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na wizytę. Kupujący nie płaci prowizji. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Zapewniamy pełną, profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tego luksusowego apartamentu, jak i innych. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz ekskluzywnego apartamentu za naszym pośrednictwem. Usługa całkowicie bezpłatna. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę – 15194.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-11806)

Kontakt:
e-mail: m.wisniewski@wgn.pl
tel. +48 75 732 6115
tel. +48 796 09 09 01