kameralny pokój dzienny w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Bolesławiec

Apartament do sprzedaży Bolesławiec

Luksusowy apartament na sprzedaż w Bolesławcu (dolnośląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w pięciokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 289 000 zł i powierzchnia 63,5 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na trzecim piętrze z ciekawą ekspozycją okien. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą trzy pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 4 551 zł/m2.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem agentów WGN. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca doskonałą lokalizacją w otoczeniu rozwiniętej infrastruktury: przedszkola, sklepy, kluby fitness, apteki, szkoły, dyskonty, przychodnie zdrowia etc. Blisko tereny zielone. Właścicieli aut zainteresują z pewnością miejsca parkingowe przy budynku. Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy piwnica.

Luksusowy apartament olśniewa funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń: balkon + 2 sypialnie + wc + korytarz + salon + kuchnia + łazienka. Wszystkie pokoje i pomieszczenia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży są wyjątkowo przestronne i bardzo słoneczne. Luksusowy apartament na sprzedaż objęty został programem „0% prowizji od kupującego – oferta bezpośrednia”. Zapewniamy pełną profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tego ekskluzywnego apartamentu, jak i innych. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz luksusowego apartamentu za naszym pośrednictwem. Usługa całkowicie bezpłatna.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-12637)

Kontakt:
e-mail: m.wisniewski@wgn.pl