imponujące nowoczesnością luksusowe wnętrze ekskluzywnego apartamentu na sprzedaż Bolesławiec

Apartament do sprzedaży Bolesławiec

Luksusowy apartament na sprzedaż w Bolesławcu (dolnośląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoim wnętrzem wykończonym przy użyciu materiałów z najwyższej półki. Nowi właściciele mogą się tu wprowadzić praktycznie od zaraz bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów. Budynek o pięciu kondygnacjach. Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje wysoki poziom życia. Pochwalić należy między innymi praktyczny rozkład trzech pokoi i pomieszczeń na wygodnym parterze. Budynek z rynku wtórnego. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zdecydowanie pod wymagającego, bezkompromisowego klienta, który doceni adekwatną do zastanego standardu cenę 430 tys. złotych (5 972 zł/mkw.), a także ogromną powierzchnię 72 mkw.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży objęty znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Doskonała lokalizacja – luksusowy apartament na sprzedaż mieści się w pobliżu sklepów, klubów fitness i lubianego przez mieszkańców targowiska miejskiego. Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy komórka lokatorska. Wnętrze oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu tworzą: przedpokój + łazienka + pokój + sypialnia + taras + aneks kuchenny + salon. Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż wyjątkowo komfortowe i eleganckie. Osoby zmotoryzowane z pewnością docenią przynależny garaż.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży łącznie z przepięknym tarasem i ogrodem. Zapraszam na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. W razie wszelkich pytań skontaktuj się z nami droga mejlową, zadaj swoje pytania, a także umów się na prezentację. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Zapewniamy pełną profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tego luksusowego apartamentu, jak i innych. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz ekskluzywnego apartamentu za naszym pośrednictwem. Usługa bezpłatna.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-12566)

Kontakt:
e-mail: m.wisniewski@wgn.pl