nowoczesna kuchnia w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Bolesławiec

Apartament do sprzedaży Bolesławiec

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Bolesławcu (dolnośląskie). Cena – 309 900 złotych. Budynek planowany do oddania w 2021 roku. Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z trzech pokoi i usytuowany jest na parterze w dwukondygnacyjnym budynku. Ekskluzywny apartament do sprzedaży dedykowany wyłącznie najbardziej wymagającym klientom, dla których prestiż, wysoki standard, a także najlepszego gatunku materiały wykończeniowe to priorytety. Rynek pierwotny. Powierzchnia 61,7 metra kwadratowego, co w przeliczeniu za metr daje 5 023 złote.

Luksusowy apartament na sprzedaż w standardzie deweloperskim, dzięki czemu przyszły właściciel zwolniony jest z konieczności zapłaty podatku PCC. Ekskluzywny apartament do sprzedaży objęty słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Ekskluzywny apartament do sprzedaży dedykowany osobom ceniącym bliskość natury oraz komfort i prestiż. Sprzyja temu elitarna lokalizacja w poszukiwanej na rynku inwestycji.

Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
– przedpokój
– salon
– schowek
– aneks kuchenny
– łazienka
– 2 sypialnie.

Zapraszam do kontaktu, chętnie udzielę więcej szczegółów na temat tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Zapewniamy profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tego luksusowego apartamentu, jak i innych. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz luksusowego apartamentu za naszym pośrednictwem. Usługa całkowicie bezpłatna. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę – 15194.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-12015)

Kontakt:
e-mail: m.wojciechowicz@wgn.pl