komfortowe wnętrze ekskluzywnego apartamentu na sprzedaż Bolesławiec

Apartament do sprzedaży Bolesławiec

Luksusowy apartament na sprzedaż w Bolesławcu (dolnośląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 249 000 zł (4 462 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznej kamienicy o 2 kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 55,8 m2, na której zaaranżowano 2 pokoje. Parter. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Korzystna ekspozycja okien na wschód – zachód i najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Luksusowy apartament na sprzedaż z przynależnym, murowanym garażem (12,30 m2) w budynku obok. Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy również funkcjonalne pomieszczenie piwniczne (5,30 m2). Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży: salon + sypialnia + kuchnia + łazienka + przedpokój. Luksusowy apartament na sprzedaż przeszedł kapitalny remont, podczas którego wymieniono m.in. wszystkie instalacje.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży ogrzewany jest systemem kominkowym. Atrakcyjna lokalizacja w pobliżu niezbędnej w codziennym życiu infrastruktury (apteka + sklepy spożywczo-przemysłowe + targowisko + basen + kościół) to kolejne z długiej listy jego zalet. Warto podkreślić, że luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się na prestiżowym Starym Mieście. Osoby zmotoryzowany ucieszą liczne miejsca parkingowe przed budynkiem.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może również ogromnym potencjałem komercyjnym (możliwość prowadzenia działalności). Zapraszam na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Ekskluzywny apartament do sprzedaży objęty słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca.  Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie Zapewniamy pełną profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tego luksusowego apartamentu, jak i innych. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz ekskluzywnego apartamentu za naszym pośrednictwem. Usługa bezpłatna.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-13165)

Kontakt:
e-mail: a.owoc@wgn.pl