stylowy salon w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Bolesławiec

Apartament do sprzedaży Bolesławiec

Luksusowy apartament na sprzedaż w Bolesławcu (dolnośląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien na północ –południe, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład trzech pokoi, niedawny rok oddania do użytku 2010, a także imponująca cena 469 tys. zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o dwóch kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na pierwszym piętrze i liczy 67 metrów kwadratowych powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 7 tys. zł/m2. Rynek wtórny.

Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia nowym domownikom najwyższy stopień bezpieczeństwa (alarm, sejf) oraz komfortu (kompletne wyposażenie + umeblowanie wnętrza). Rodziny posiadające samochód na pewno ucieszą aż dwa miejsca postojowe. Wszystkim natomiast przyda się funkcjonalna komórka lokatorska. Ekskluzywny apartament do sprzedaży urzeka również komfortowym, przestronnym, wytwornym i wykończonym z dbałością o każdy detal wnętrzem. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż:
– komunikacja
– łazienka z wc
– gabinet
– sypialnia
– kuchnia
– balkon
– pokój dzienny.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca także elitarną lokalizacją w centrum. Zapraszam na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Gwarantuję pełną profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tej i innych nieruchomości. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz nieruchomości za naszym pośrednictwem. Usługa bezpłatna.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-13262)

Kontakt:
e-mail: e.cawricz@wgn.pl