prestiżowy pokój gościnny w luksusowym apartamencie na sprzedaż Bolesławiec (okolice)

Apartament do sprzedaży Bolesławiec (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Bolesławca (dolnośląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem.Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład 4 pokoi, a także imponująca cena 210 000 zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o 5 kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na IV piętrze i liczy 78,2 metra kwadratowego powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 2 685 zł/m2. Rynek wtórny.

Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może imponującym, eleganckim wnętrzem z dużym nasłonecznieniem. Wszystkie pokoje i pomieszczenia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu zostały odremontowane. W trakcie prac remontowych między innymi wymienione wszystkie instalacje, położono gładzie na ścianach, a panele i glazurę na podłogach itp. Luksusowy apartament na sprzedaż łącznie z częściowym umeblowaniem. Dużym atutem są na pewno również dwa balkony, skąd rozpościera się imponujący widok na pola i lasy. Osoby zmotoryzowane mają możliwość dokupienia garażu.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca także swoją malowniczą lokalizacją blisko jezior i rzek. Na wyciągnięcie ręki rozbudowana infrastruktura: przedszkole, szkoła, plac zabaw, orlik, sklepy, apteka, ośrodek zdrowia, piekarnia. Zapraszam na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Ekskluzywny apartament do sprzedaży objęty słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie gwarantujemy pełną profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tego luksusowego apartamentu, jak i innych. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz ekskluzywnego apartamentu za naszym pośrednictwem. Usługa bezpłatna. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę – 15194.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-13085)

Kontakt:
e-mail: m.wojciechowicz@wgn.pl