imponujący taras przy ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Hiszpania (Costa Blanca, Playa Poniente)

Apartament na sprzedaż Hiszpania (Costa Blanca, Playa Poniente)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Costa Blanca Playa Poniente (Hiszpania). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 90 m2, lokalizacją na osiemnastym piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku południowy wschód i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 12 852 zł/m2. Budynek z 2022 roku o trzydziestu sześciu kondygnacjach z rynku pierwotnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 1 156 700 zł i przemyślanym rozkładem czterech pokoi.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży objęty został programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel). Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż: 3 sypialnie + kuchnia + 3 łazienki + przedpokój + salon. Dodatkowe udogodnienia w częściach wspólnych:
– SPA
– siłownia
– jacuzzi
– basen.

Luksusowy apartament na sprzedaż doskonale nadaje się również jako bezpieczna inwestycja kapitału pod późniejszy, dochodowy wynajem lub odsprzedaż po pewnym czasie z dużym zyskiem. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zaprojektowany tak, aby cieszyć się dużymi tarasami z widokiem na morze i jego dobrze utrzymanymi obiektami wspólnotowymi.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-7778)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl