minimalistyczny wystrój ekskluzywnego apartamentu na sprzedaż Bułgaria (Sveti Włas)

Apartament do sprzedaży Bułgaria (Sveti Włas)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Sveti Włas (Bułgaria). Studio, kawalerka, 1 pokój. Przyszli właściciele mogą się tu wprowadzić bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 3 696 zł/mkw. a także funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Między innymi dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży dedykowany jest najbardziej wymagającym kupującym, którzy chcieliby zamieszkać na czwartym piętrze, najlepiej w budynku sześciokondygnacyjnym. Luksusowy apartament do sprzedaż gwarantuje najwyższy poziom życia. Cena – 266 221 złotych. Wygodny metraż 72,03 mkw., atrakcyjna ekspozycja okien a także najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca swoim przepięknym widokiem z okien na góry i morze. Największym atutem luksusowego apartamentu na sprzedaż jest bez wątpienia jego unikalna lokalizacja 10 metrów od plaży. Warto w tym miejscu dodać, że do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy ogromny, widokowy taras. Ekskluzywny apartament do sprzedaży całkowicie umeblowany.

Jeśli są Państwo zainteresowani nabyciem luksusowego apartamentu w Bułgarii, pierwszym krokiem może być zapoznanie się z ofertami na naszej stronie. Proszę pamiętać, że oferty zamieszczone na stronie są jednymi z wielu ofert. Następnie proszę skontaktować się mailowo z naszym biurem, określając swoje preferencje. Agent zajmujący się luksusowymi apartamentami do sprzedaży w Bułgarii skontaktuje się z Państwem i przedstawi Państwu ofertę dopasowaną do Państwa potrzeb. Gwarantujemy obsługę notarialną, prawną, pomagamy w uzyskaniu kredytu, skupujemy za gotówkę. Posiadamy tytuł brokera roku. Ok. 80 biur w całym kraju.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (048-4017)

Kontakt:
e-mail: chrzanow@wgn.pl