imponująca jadalnia w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Chorwacja (Sovlje)

Apartament do sprzedaży Chorwacja (Sovlje)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Sovlje (Chorwacja). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w trzykondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 981 583 zł i powierzchnia 91,31 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na parterze. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą cztery pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Budynek oddany do użytku w 2019 roku. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 10 750 zł/m2.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: aneks kuchenny + salon + 3 sypialnie + przedpokój + łazienka + taras. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa znakomitą lokalizacją zaledwie 200 metrów od morza, w samym sercu Chorwacji. Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy indywidualne miejsce parkingowe.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyposażony „pod klucz”. Z okiem rozpościera się imponujący widok na morze. Cisza i spokój. Przyszli właściciele będą mogli bez skrepowania korzystać ze znajdujących się w częściach wspólnych basenów, siłowni, ogrodu etc. Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia mieszkańcom duże poczucie bezpieczeństwa i komfortu (klimatyzacja). Na koniec warto dodać, że luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może dużym potencjałem – perfekcyjnie nadaje się na długoterminowy wynajem w systemie condo (roczny czynsz na poziomie 7% w PLN i 5% w EUR).

WGN to największy Koncern Obrotu Nieruchomościami w Polsce, posiadająca ponad 80 biur w całym kraju. Gwarancją skuteczności naszego biura jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług, a także 28 lat doświadczenia na rynku nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (006-56)

Kontakt:
e-mail: d.skowron@wgn.pl