po lewej kuchnia, po prawej salon w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Chrzanów

Apartament do sprzedaży Chrzanów

Luksusowy apartament na sprzedaż w Chrzanowie (małopolskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 420 000 zł (5 312 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznej kamienicy o 3 kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 79,07 m2, na której zaaranżowano 3 pokoje. I piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Korzystna ekspozycja okien i najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może prestiżową lokalizacją w centrum miasta i odremontowanym wnętrzem. Ekskluzywny apartament do sprzedaży uchodzi za prawdziwą perłę na lokalnym rynku nieruchomości. Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia nowym domownikom duże poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
– salon
– sypialnia
– pokój
– kuchnia
– jadalnia
– przedpokój
– łazienka z wc.
Wszystkie pokoje i pomieszczenia w oferowanym na sprzedaż luksusowym apartamencie są umeblowane. Bardzo efektownie wygląda zainstalowane, wielostrefowe oświetlenie. Osoby zmotoryzowane ucieszy na pewno wewnętrzny parking przeznaczony tylko dla mieszkańców.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z praktycznym pomieszczeniem piwnicznym. Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż do negocjacji. Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę 6165. Zapewniamy obsługę notarialną, prawną, pomagamy w uzyskaniu kredytu, skupujemy za gotówkę. Posiadamy tytuł brokera roku. Ok. 80 biur w całym kraju.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (048-4570)

Kontakt:
e-mail: chrzanow@wgn.pl