nowoczesny design salonu w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Częstochowa

Apartament do sprzedaży Częstochowa

Luksusowy apartament na sprzedaż w Częstochowie (śląskie). Najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży to z pewnością wysoki standard, znakomita cena 235 000 złotych,a także wygodna powierzchnia 63 mkw. w 3-kondygnacyjnej kamienicy z rynku wtórnego. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia mieszkańcom życie na naprawdę wysokim poziomie. Wszystkie 2 pokoje i pomieszczenia wykończone zostały przy użyciu najlepszych materiałów i nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal od zaraz. Długą listę zalet zamykają: atrakcyjna ekspozycja okien w kierunku południowym, wygodne II piętro oraz konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosząca 3 730 zł/mkw.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– kuchnia
– salon z kominkiem
– sypialnia
– łazienka z wc.
Wszystkie pokoje i pomieszczenia w luksusowym apartamencie na sprzedaż są po generalnym remoncie. W trakcie prac remontowych wymieniono m.in. instalację elektryczną, położono gipsowe gładzie, wymieniono okna na PCV, położono panele w pokojach, a terakotę na podłodze w łazience i kuchni.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży mieści się w niemal idealnej lokalizacji, w centrum a jednocześnie w cichym i spokojnym punkcie miasta. Wokół pełna infrastruktura. Zapraszam na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Bezpiecznie przeprowadzę cały proces transakcyjny. WGN to największa w Polsce agencja nieruchomości, posiadająca ponad 70 biur w całym kraju. Gwarancją skuteczności naszej agencji jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług, a także 30 lat doświadczenia na rynku nieruchomości. Zapraszamy.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-8506)

Kontakt:
e-mail: t.badura@wgn.pl