nowoczesne wnętrze ekskluzywnego apartamentu na sprzedaż Częstochowa

Apartament do sprzedaży Częstochowa

Luksusowy apartament na sprzedaż w Częstochowie (śląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 375 000 zł (6 696 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku o 3 kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 56 m2, na której zaaranżowano 2 pokoi. II piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Korzystna ekspozycja okien na wschód i najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Luksusowy apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się spośród konkurencyjnych ofert swoją prestiżową lokalizacją w samym centrum miasta. Na wyciągnięcie ręki przedszkole, szkoła, uczelnie wyższe, urzędy, kino, teatr, kawiarnie, restauracje, place zabaw i park. Wnętrze oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu jest kompletnie urządzone i wyposażone:
– salon
– aneks kuchenny
– sypialna
– łazienka
– przedpokój.

Osoby zmotoryzowane ucieszy prywatny parking zamykany na pilota. Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy pomieszczenie piwniczne. Zapraszam na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. W razie wszelkich pytań (ekskluzywny apartament do sprzedaży, kredyt na zakup) proszę o kontakt mailowy. WGN to największa w Polsce agencja nieruchomości, posiadająca ponad 70 biur w całym kraju. Gwarancją skuteczności naszej agencji jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług oraz 30 lat doświadczenia na rynku nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-8852)

Kontakt:
e-mail: a.luszcz@wgn.pl