przestronne wnętrze ekskluzywnego apartamentu na sprzedaż Elbląg

Apartament do sprzedaży Elbląg

Luksusowy apartament na sprzedaż w Elblągu (warmińsko-mazurskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 650 000 zł (7 019 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku o 3 kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 92,6 m2, na której zaaranżowano 4 pokoje. II piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Korzystna ekspozycja okien północ – południe i najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Luksusowy apartament na sprzedaż urzeka swoją ciekawą lokalizacją, w cichej i spokojnej okolicy, blisko parków. Na wyciągnięcie ręki liczne sklepy. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zaaranżowany na 2 poziomach:
POZIOM 1:
– salon
– aneks kuchenny
– 2 pokoje
– łazienka
– schowek gospodarczy
– przedpokój
– balkon
POZIOM 2:
– studio
– łazienka.
Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z dużym pomieszczeniem piwnicznym. Cena ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży obejmuje kompletne wyposażenie ze sprzętem AGD. Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia komfort przestrzeni i spokój dla rodziny z dziećmi. Cena ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży podlega negocjacji. Przy zakupie oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu należy uwzględnić wynagrodzenie biura nieruchomości i koszty notarialne. Zapraszam na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (013-263)

Kontakt:
e-mail: j.zwolinski@wgn.pl