zaaranżowane na dwóch poziomach wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż Elbląg

Apartament do sprzedaży Elbląg

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Elblągu (warmińsko-mazurskie). Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na trzecim piętrze i jest gotowy do wprowadzenia się nowych właścicieli. Do najmocniejszych atutów oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu warto zaliczyć najwyższy standard wykończenia, najlepszej klasy użyte materiały, pięciokondygnacyjny budynek oraz dobrze przemyślaną powierzchnię 96,1 m2. Nie bez znaczenia jest także korzystna ekspozycja okien. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany osobom oczekującym życia na najwyższym poziomie. Konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosi 6 139 zł/m2, co daje 590 tys. zł za całość. Luksusowy apartament na sprzedaż pochodzi z rynku wtórnego i składa się z pięciu pokoi. Warto podkreślić, że budynek oddany został do użytku w 1990 roku.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszej prezentacji komfortowym wnętrzem, elegancją i funkcjonalnym układem pomieszczeń obejmującym: 4 sypialnie + balkon + 2 łazienki + pralnię/suszarnię + przedpokój + salon + aneks kuchenny + antresolę + garderobę. Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy praktyczne pomieszczenie piwniczne. Ekskluzywny apartament na sprzedaż wyposażony został w liczne, nowoczesne rozwiązania, jak na przekład Internet światłowodowy. Właścicieli aut ucieszy na pewno pobliski parking.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje również prestiżową lokalizacją w sercu miasta. W pobliżu znajdziemy bogatą infrastrukturę. Są tu markety, przedszkola + szkoły + przychodnie zdrowia + place zabaw + pasaże handlowe + bary + obiekty kultu religijnego + stacje paliw + obiekty sportowe + apteki itp. Ekskluzywny apartament do sprzedaży objęty został lubianym przez stałych klientów programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Przy zakupie tego luksusowego apartamentu należy uwzględnić koszty notarialne.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (013-261)

Kontakt:
e-mail: d.brzozowski@wgn.pl