kameralne wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż Ełk

Apartament do sprzedaży Ełk

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Ełku (warmińsko-mazurskie). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w niskim, 5-kondygnacyjnym budynku. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z 3 pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 4 990 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Rok budowy – 1992. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 64,73 m2. Nowi lokatorzy mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek wtórny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać atrakcyjną ekspozycję okien, adekwatną do zastanego luksusu cenę 323 000 zł oraz położenie na III piętrze.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może niezwykle stylowym, prestiżowym, komfortowym i słonecznym wnętrzem w cichej i spokojnej okolicy. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż:
– salon
– balkon
– 2 sypialnie
– kuchnia
– łazienka z wc
– przedpokój.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży z przynależnym pomieszczeniem piwnicznym. Osoby zmotoryzowane docenią parking przed blokiem, a rodziny z dziećmi –plac zabaw oraz tereny zielone idealne do spacerów. W pobliżu znajdziemy również niezbędną do codziennego życia infrastrukturę:
– szkoły
– przedszkola
– obiekty kultu religijnego
– gabinety lekarskie
– salony usługowe
– sklepy
– supermarket
– pocztę
– ośrodek zdrowia.

Luksusowy apartament na sprzedaż o ogromnym potencjale – możliwość zakupu dodatkowo ładnej i zagospodarowanej działki ogrodowej o pow. 300 m2 z licznymi nasadzeniami drzew i krzewów owocowy oraz ozdobnych, kwiatów, na której znajduje się murowana altanka z dużym tarasem, kamienny grill i foliak, położonej na ogródkach działkowych.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (032-3824)

Kontakt:
e-mail: kuklinska@wgn.pl