widok z salonu na aneks kuchenny w luksusowym apartamencie na sprzedaż Gdańsk

Apartament do sprzedaży Gdańsk

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Gdańsku (pomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany wyłącznie najbardziej wymagającym klientom, dla których prestiż, wysoki standard, a także najlepszego gatunku materiały wykończeniowe to priorytety. Dzięki temu nowi właściciele mogą wprowadzić się niemal od razu bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek nakładów finansowych. Cena – 469 000 złotych. Powierzchnia 36 metrów kwadratowych, co w przeliczeniu za metr daje 13 028 złotych. Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z 1 pokoju (studio, kawalerka) na I piętrze w 1-kondygnacyjnym budynku. Wystawa okien w kierunku zachodnim. Rynek wtórny. Budynek wybudowany w 2015 roku.

Unikalna lokalizacja w otoczeniu parku z galerią rzeźb, placem zabaw dla dzieci oraz boiskiem z kortem tenisowym to niewątpliwy, kolejny atut tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Rodziny posiadające więcej niż jeden samochód na pewno zainteresuje wiele darmowych miejsc parkingowych. Lokalizacja zapewnia szybki dojazd do centrum Gdańska oraz pozostałych dzielnic. Na plaże można dojść spacerem w ok. 20 minut. Na wyciągnięcie ręki znajduje się kompletna  infrastruktura handlowo-usługowa (sklepy, szkoły, przedszkola).

Wnętrze oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu tworzą: salon/sypialnia + aneks kuchenny + łazienka + przedpokój + garderoba + taras. Z salonu można wyjść bezpośrednio na piękny ogród. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży kompletnie umeblowane. Luksusowy apartament na sprzedaż o dużym potencjale, znakomicie nadaje się do zamieszkania, jak i pod inwestycję na długo- lub krótkoterminowy wynajem.

Przy transakcji zakupu luksusowego apartamentu zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jego stanu nieruchomości. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-284)

Kontakt:
e-mail: c.mikolajczak@wgn.pl