komfortowy salon w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Gdańsk

Apartament do sprzedaży Gdańsk

Luksusowy apartament na sprzedaż w Gdańsku (pomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 600 tys. zł (8 907 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku z 2012 roku o pięciu kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 67,36 m2, na której zaaranżowano cztery pokoje. Pierwsze piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Korzystna ekspozycja okien na południowy zachód i najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się znakomitą lokalizacją w niezwykle klimatycznym punkcie miasta. Lokalizacja gwarantuje ciszę i spokój. W pobliżu znajdziemy zbiornik wodny, rozległe tereny zielone, lubiany przez mieszkańców kompleks handlowy, szkołę podstawową, a także przychodnię lekarską z licznymi oddziałami specjalistycznymi. Ogromną zaletą luksusowego apartamentu na sprzedaż są także imponujące widoki z okien. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży niezwykle eleganckie i przestronne: balkon + przedpokój + 3 sypialnie + pokój dzienny + łazienka z wc + aneks kuchenny. Do luksusowego apartamentu do sprzedaży przynależą dwie komórki lokatorskie o powierzchniach 1,10 m2 oraz 4,70 m2.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży to doskonałe miejsce do życia zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i singli doceniających przestrzeń. Osoby zmotoryzowane z pewnością ucieszą ogólnodostępne miejsca postojowe + opcja zakupu miejsca postojowego w garażowej hali. W razie wszelkich pytań dotyczących tego luksusowego apartamentu na sprzedaż lub kredytu na jego zakup, bardzo proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu gwarantujemy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną jego stanu.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-211)

Kontakt:
e-mail: gdansk@wgn.pl