trzy ujęcia komfortowego wnętrza luksusowego apartamentu na sprzedaż Gdańsk

Apartament do sprzedaży Gdańsk

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Gdańsku (pomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy docenią wysoki standard wykończenia i życie na najwyższym poziomie. Ogromną zaletą ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży jest także jego okazyjna cena 529 000 złotych, 2 pokoje a także położenie na parterze. Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż o pow. 51,8 mkw. wykończone zostało przy wykorzystaniu jedynie najlepszej jakości materiałów, co oznacza, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Bardzo atrakcyjnie prezentuje się również cena w przeliczeniu na metr kwadratowy 10 212 zł/mkw. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w 4-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego oddanym do użytkowania w 2014 roku.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może imponująca lokalizacją na terenie kameralnego osiedla z pełną infrastruktura handlowo-usługową. Wokół znane centrum handlowe, sklepy, usługi, fitness, sale kinowe, przedszkole, szkoły oraz słynny, Trójmiejski Park Krajobrazowy. Luksusowy apartament na sprzedaż przypadnie do gustu w szczególności rodzinom z małymi dziećmi, gdyż na terenie osiedla przewidziano dla nich wiele udogodnień, jak np. wewnętrzna strefa „kids play”. Miłośnicy aktywnego wypoczynku mogą skorzystać z obiektów sportowych (boisko, strefa fitness).

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z przynależnym ogrodem. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń obejmuje:
– pokój dzienny
– sypialnię
– łazienkę
– kuchnię
– komunikację.
Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż niezwykle słoneczne i ciepłe z możliwością wydzielenia trzeciego pokoju. Istnieje również możliwość przeniesienia kuchni do salonu i w ten sposób można uzyskać dodatkowy pokój. Na zmotoryzowanych czeka zewnętrzne miejsce postojowe (dodatkowo płatne 20 000 zł). Zapraszam na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. W razie wszelkich pytań dotyczących luksusowego apartamentu na sprzedaż lub kredytu na jego zakup, bardzo proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu ekskluzywnego apartamentu gwarantujemy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną jego stanu.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-636)

Kontakt:
e-mail: s.kowalik@wgn.pl