imponujące rozmachem wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż Gdańsk

Apartament do sprzedaży Gdańsk

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Gdańsku (pomorskie). Budynek oddany do użytku został w 2017 roku. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca swoim najwyższym standardem, atrakcyjną ceną za metr kwadratowy 9 191 zł/mkw.,a także położeniem na wygodnym parterze, w 4-kondygnacyjnym budynku. Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z 3 pokoi i adresowany jest do najbardziej wymagających klientów, którzy szukają na rynku wtórnym lokalu z korzystną ekspozycją okien gwarantującego wysoki poziom życia. Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może funkcjonalną powierzchnią 58, 21 mkw. Warto podkreślić, że wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zaaranżowano niezwykle gustownie i modnie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu. Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż to: 535 000 złotych. Nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal natychmiast.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży położony jest w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy znakomicie skomunikowanej z pozostałą częścią miasta. Wokół kompletna infrastruktura w postaci m.in. szkół, przedszkoli, przychodni zdrowia oraz rozległych terenów rekreacyjnych. Dużo zieleni. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
– 2 sypialnie
– salon
– aneks kuchenny
– łazienka
– przedpokój.
Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy ogród. Cena oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu zawiera zabudowę kuchni + sprzęt AGD + szkło hartowane nad blatem + wyposażenie łazienki. Rodziny posiadające samochód docenią możliwość zakupu

miejsca postojowego w hali garażowej łącznie z boxem w cenie 55 000 zł.

Zapraszam do kontaktu. W razie wszelkich pytań dotyczących tego luksusowego apartamentu lub kredytu na jego zakup, bardzo proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu ekskluzywnego apartamentu gwarantujemy obsługę notarialną i weryfikację prawną jego stanu. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-647)

Kontakt:
e-mail: s.kowalik@wgn.pl