stylowe wnętrze ekskluzywnego apartamentu na sprzedaż Gdańsk

Apartament do sprzedaży Gdańsk

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Gdańsku (pomorskie). Budynek oddany do użytku został w 2015 roku. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca swoim najwyższym standardem, atrakcyjną ceną za metr kwadratowy 9 975 zł/mkw.,a także położeniem na bezpiecznym drugim piętrze w pięciokondygnacyjnym budynku. Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z dwóch pokoi i adresowany jest do najbardziej wymagających klientów, którzy szukają na rynku wtórnym lokalu z korzystną ekspozycją okien w kierunku północny wschód gwarantującego wysoki poziom życia. Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może funkcjonalną powierzchnią 40 mkw. Warto podkreślić, że wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zaaranżowano niezwykle gustownie i modnie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu. Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż to: 399 tys. złotych. Nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal natychmiast.

Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z przynależnym:
– zewnętrznym miejscem postojowym
– komórką lokatorską.
Oba dodatkowo płatne – 20 000 zł. Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: przedpokój + łazienka + sypialnia + balkon + aneks kuchenny + pokój dzienny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży mieści się na terenie słynnej inwestycji deweloperskiej. W najbliższej okolicy rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa:
– szkoła
– przedszkole
– przychodnia zdrowia
– tereny zielone
– place zabaw.

Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa swoją idealną lokalizacją w niezwykle dynamicznie rozwijającej się dzielnicy. Szybko można stąd dojechać do Gdyni a także Portu Lotniczego. W razie wszelkich pytań dotyczących tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży lub kredytu na zakup, bardzo proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu luksusowego apartamentu zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jego stanu.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-649)

Kontakt:
e-mail: gdansk@wgn.pl