słoneczne wnętrze ekskluzywnego apartamentu na sprzedaż Gdańsk

Apartament do sprzedaży Gdańsk

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Gdańsku (pomorskie. Przyszli właściciele mogą się tu wprowadzić bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 7 921 zł/mkw. a także funkcjonalnym rozkładem trzech pokoi. Między innymi dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży dedykowany jest najbardziej wymagającym kupującym, którzy chcieliby zamieszkać na trzecim piętrze, najlepiej w budynku czterokondygnacyjnym. Rynek wtórny. Luksusowy apartament do sprzedaż gwarantuje najwyższy poziom życia. Cena – 499 tys. złotych. Wygodny metraż 63 mkw., atrakcyjna ekspozycja okien, a także najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Budynek pochodzi z 1901 roku.

Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany do rodzin z dziećmi i osób doceniających przestrzeń oraz naturę. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z dostępem do pomieszczeń strychowych oraz piwnicznych. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca swoim wnętrzem i charakterystycznymi skosami, które dodają klimatu. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje: 2 sypialnie + łazienka + kuchnia + pokój dzienny + przedpokój + wc.

Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w wyjątkowo imponującym i nagrodzonym wieloma tytułami budynku, np. „II miejsce w konkursie na najładniejszą kamienicę w Gdańsku”. Osoby zmotoryzowane z pewnością docenią liczne, ogólnodostępne miejsca parkingowe przed budynkiem. Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może prestiżową lokalizacją pośród bogatej infrastruktury handlowo-usługowej. Blisko na plaże – tylko pół godziny spaceru. Do Parku Oliwskiego natomiast są dosłownie dwa kroki.

W razie wszelkich pytań dotyczących tego luksusowego apartamentu na sprzedaż lub kredytu na jego zakup, bardzo proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu ekskluzywnego apartamentu gwarantujemy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną stanu nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-572)

Kontakt:
e-mail: gdansk@wgn.pl