po lewej salon, po prawej jedno z pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Gdańsk

Apartament do sprzedaży Gdańsk

Luksusowy apartament na sprzedaż w Gdańsku (pomorskie). Najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży to z pewnością wysoki standard, znakomita cena 749 000 złotych,a także komfortowa powierzchnia 64 mkw. w 5-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia mieszkańcom życie na naprawdę wysokim poziomie. Budynek pochodzi z 1970 roku. Wszystkie 6 pokoi i pomieszczeń wykończonych zostało przy użyciu najlepszych materiałów i nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal od zaraz. Długą listę zalet zamykają: atrakcyjna ekspozycja okien, wygodne III piętro oraz konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosząca 11 703 zł/mkw.

Luksusowy apartament na sprzedaż o ogromnym potencjale, gdyż świetni nadaje się pod zakup inwestycyjny z myślą o późniejszym, dochodowym wynajmie albo odsprzedaży ze znacznym zyskiem. Sprzyja temu doskonała lokalizacja w popularnej dzielnicy blisko plaży, a także wielu uczelni. Wokół bogata infrastruktura handlowo-usługowa:
– apteki
– przychodnia
– przedszkola
– szkoły.

Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon
– 5 sypialni
– aneks kuchenny
– łazienka
– wc.
Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy piwnica. Warto w tym miejscu podkreślić, że obecnie luksusowy apartament na sprzedaż jest wynajęty do końca czerwca (umowy do wglądu), a na lipiec i sierpień zaplanowany jest wynajem krótkoterminowy (koszty zarządzania już zawarte we wskaźniku ROI).

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży lub kredytu na jego zakup, bardzo proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu gwarantujemy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną jego stanu. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-654)

Kontakt:
e-mail: p.lukwinska@wgn.pl