wykończone na światowym poziomie wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż Gdańsk

Apartament do sprzedaży Gdańsk

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Gdańsku (pomorskie). Budynek oddany do użytku został w 2019 roku. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca swoim najwyższym standardem, atrakcyjną ceną za metr kwadratowy 15 875 zł/mkw. a także położeniem na bezpiecznym, ósmym piętrze w czternastokondygnacyjnym wieżowcu. Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z trzech pokoi i adresowany jest do najbardziej wymagających klientów, którzy szukają na rynku wtórnym lokalu z korzystną ekspozycją okien gwarantującego wysoki poziom życia. Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może funkcjonalną powierzchnią 80 mkw. Warto podkreślić, że wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zaaranżowano niezwykle gustownie i modnie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu. Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż to: 1,27 mln złotych. Nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal natychmiast.

Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z przynależnym, naziemnym miejscem postojowym (dodatkowo płatne 15 tys. zł). Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży: balkon + przedpokój + łazienka + 2 sypialnie + aneks kuchenny + pokój dzienny. Miłośników aktywnego wypoczynku zainteresuje pobliski las, plaża, korty tenisowe, siłownia, strefa saun etc. Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na zamkniętym, monitorowanym osiedlu z ochroną. Wokół bogata infrastruktura handlowo-usługowa.

Luksusowy apartament na sprzedaż z zapierającym dech w piersiach widokiem na morze. Zapraszam do kontaktu i na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. W razie wszelkich pytań dotyczących oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu lub kredytu na jego zakup, bardzo proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-707)

Kontakt:
e-mail: s.kowalik@wgn.pl