rozplanowane na dwóch poziomach wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż Gdańsk

Apartament do sprzedaży Gdańsk

Luksusowy apartament na sprzedaż w Gdańsku (pomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 519 000 zł (8 398 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku z 1998 roku o 4 kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 61,8 m2, na której zaaranżowano 3 pokoje. III piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Korzystna ekspozycja okien na południe – wschód – zachód i najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca swoją doskonałą lokalizacją z dogodnym dojazdem do centrum miasta i obwodnicy. Na wyciągnięcie ręki bogata infrastruktura w postaci żłobków, przedszkoli, szkół, sklepów, poczty, przychodni zdrowia, kościoła itp. Warto zaznaczyć, że ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w otoczeniu przepięknych terenów rekreacyjno-wypoczynkowych (las). Wokół cisza i spokój. Dużo zieleni.

Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
POZIOM 1:
– kuchnia
– jadalnia
– salon
– balkon
– pokój
– łazienka
– przedpokój
POZIOM 2:
– pokój.
Ekskluzywny apartament do sprzedaży z przynależnym pomieszczeniem piwnicznym. W częściach wspólnych znajdziemy wózkarnię, rowerownię i suszarnię. Rodziny posiadające więcej niż jeden samochód ucieszą z pewnością liczne, ogólnodostępne miejsca parkingowe przed blokiem.

Luksusowy apartament na sprzedaż znakomicie nadaje się zarówno do zamieszkania przez rodziny, jak i pod inwestycję. Cena oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu podlega negocjacji. Zapraszam do kontaktu. Przy transakcji zakupu luksusowego apartamentu zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jego stanu. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-789)

Kontakt:
e-mail: s.kowalik@wgn.pl