kuchnia i sypialnia w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Gdańsk

Apartament do sprzedaży Gdańsk

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Gdańsku (pomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w niskim, pięciokondygnacyjnym budynku. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z dwóch pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 19 714 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Rok budowy – 2005. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 35 m2. Nowi lokatorzy mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek wtórny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać atrakcyjną ekspozycję okien na południowy zachód, adekwatną do zastanego luksusu cenę 690 tys. zł oraz położenie na parterze.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszej prezentacji swoim eleganckim i prestiżowym wnętrzem obejmującym następujące pomieszczenia i pokoje:
NIŻSZA KONDYGNACJA:
– korytarz
– aneks kuchenny
– pokój dzienny
– łazienka
WYŻSZA KONDYGNACJA:
– łazienka
– sypialnia.

Luksusowy apartament na sprzedaż perfekcyjnie nadaje się jako zakup inwestycyjny z myślą o dochodowym wynajmie albo późniejszej odsprzedaży ze znacznym zyskiem. Najwyższy standard gwarantuje całodobowa recepcja i przynależne miejsce parkingowe. Luksusowy apartament na sprzedaż zaaranżowany na dwóch poziomach w samym sercu gdańskiej Starówki. Okolica uchodzi jednak za cichą i spokojną. Blisko stąd do najróżniejszych muzeów, kin, teatrów, galerii handlowych, a także licznych atrakcji turystycznych. W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących tego luksusowego apartamentu na sprzedaż lub kredytu na zakup, bardzo proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jego stanu.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-655)

Kontakt:
e-mail: gdansk@wgn.pl