efektownie oświetlone wnętrze ekskluzywnego apartamentu na sprzedaż Gdańsk

Apartament do sprzedaży Gdańsk

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Gdańsku (pomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 64 m2, lokalizacją na trzecim piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 11 703 zł/m2. Budynek z 1970 roku o pięciu kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 749 tys. zł i przemyślanym rozkładem sześciu pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z przynależnym pomieszczeniem piwnicznym. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonały pod zakup inwestycyjny z myślą o dochodowym wynajmie albo odsprzedaży po pewnym czasie z dużym zyskiem. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż: łazienka + 5 sypialni + pokój dzienny + wc + aneks kuchenny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się spośród konkurencyjnych ofert swoją znakomitą lokalizacją w otoczeniu niezbędnej w codziennym życiu infrastruktury: przychodni zdrowia, sklepów, szkół, przedszkoli, aptek etc. Okolica uważana jest za niezwykle atrakcyjną. Blisko na plażę. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących tego luksusowego apartamentu na sprzedaż lub kredytu na jego zakup, bardzo proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jego stanu.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-654)

Kontakt:
e-mail: gdansk@wgn.pl