eleganckie wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż Gdańsk (okolice)

Apartament do sprzedaży Gdańsk (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Gdańska (pomorskie). Najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży to z pewnością wysoki standard, znakomita cena 470 tys. złotych a także wygodna powierzchnia 64 mkw. w czterokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia mieszkańcom życie na naprawdę wysokim poziomie. Wszystkie trzy pokoje i pomieszczenia wykończone zostały przy użyciu najlepszych materiałów i nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal od zaraz. Długą listę zalet zamykają: atrakcyjna ekspozycja okien, wygodne pierwsze piętro, oraz konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosząca 7 344 zł/mkw.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży przeszedł remont. Wyposażenie ruchome jak i sprzęty AGD posiadają gwarancję producenta. Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy piwnica, a także garaż. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje: pokój gościnny + przedpokój + łazienka + pokój + sypialnia + aneks kuchenny. Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa nowoczesnym stylem i komfortowym wykończeniem.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może atrakcyjną lokalizacją nieopodal żłobka, przedszkola, kortów tenisowych, klubu jeździeckiego itp. Warto zauważyć, że lokalizacja uchodzi za jedną z najładniejszych w okolicy Trójmiasta. W otoczeniu niska zabudowa, nowoczesne kamienice, jezioro, lasy oraz tereny rekreacyjne. Lokalizacja gwarantuje szybki dojazd na autostradę A1.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów ceniących komfort i ciszę. W razie wszelkich pytań dotyczących tego luksusowego apartamentu na sprzedaż lub kredytu na zakup, bardzo proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu ekskluzywnego apartamentu zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jego stanu.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-626)

Kontakt:
e-mail: gdansk@wgn.pl