nowocześnie wykończone wnętrze ekskluzywnego apartamentu na sprzedaż Gdańsk (okolice)

Apartament do sprzedaży Gdańsk (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Gdańska (pomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 34,47 m2, lokalizacją na drugim piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku południe – północ – wschód – zachód i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 13 055 zł/m2. Budynek z 2020 roku o trzech kondygnacjach z rynku pierwotnego w standardzie deweloperskim. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 450 tys. zł i przemyślanym rozkładem dwóch pokoi i pomieszczeń.

Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany osobom szukającym ekskluzywności, prestiżu i bliskiego kontaktu z naturą. Luksusowy apartament do sprzedaży znajduje się w elitarnej willi, która olśniewa swoją elegancją. Na rodziny posiadające więcej niż jeden samochód czekają liczne miejsca parkingowe. Osoby lubiące aktywny wypoczynek docenią na pewno wiaty rowerowe.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca również unikatową lokalizacją na wyspie, nieopodal plaży, gdzie można znaleźć przepiękne okazy bursztynu. W razie wszelkich pytań dotyczących oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu lub kredytu na jego zakup, bardzo proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu gwarantuję obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną jego stanu.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-665)

Kontakt:
e-mail: s.archacki@wgn.pl