komfortowe wnętrze ekskluzywnego apartamentu na sprzedaż Gdynia

Apartament do sprzedaży Gdynia

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Gdyni (pomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy docenią wysoki standard wykończenia i życie na najwyższym poziomie. Ogromną zaletą ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży jest także jego okazyjna cena 559 000 złotych, 2 pokoje a także położenie na II piętrze. Wszystkie pokoje i pomieszczenia luksusowego apartamentu na sprzedaż o pow. 46,12 mkw. wykończone zostało przy wykorzystaniu jedynie najlepszej jakości materiałów, co oznacza, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Bardzo atrakcyjnie prezentuje się również cena w przeliczeniu na metr kwadratowy 12 121 zł/mkw. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w 6-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego oddanym do użytkowania w 1960 roku. Ekspozycja okien na wschodnim.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca swoją prestiżową lokalizacją w centrum miasta. W osiem minut można dojść do bulwaru nadmorskiego, żaglowca-muzeum, centrum handlowego, gdyńskiego teatru, licznych restauracji, sklepów i pubów. Z balkonu rozpościera się imponujący widok na ogród. Rodziny posiadające samochód na pewno docenią parking dla domowników. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży jest kompletnie i gruntownie wyremontowane. Na dodatek bardzo ciche. Luksusowy apartament na sprzedaż o ogromnym potencjale komercyjnym; dotychczas mieściła się tu elitarna kancelaria radcy prawnego.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z przynależną piwnicą o powierzchni 4,2 m2. Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż znakomicie nasłonecznione i gruntownie wyremontowane:
– salon
– sypialnia
– kuchnia
– łazienka z wc
– balkon.

W razie wszelkich pytań dotyczących ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży lub kredytu na jego zakup, bardzo proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu gwarantujemy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną jego stanu. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-599)

Kontakt:
e-mail: w.szaltynis@wgn.pl